KONST / Litografier / Grafiskt blad 12667090
nr 1266 7090
Grafiskt blad
signerad. Flicka, 51x40 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:39:52
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr